O společnosti POLYPAK

 

Vítejte ve výrobní a obchodní společnosti Polypak, která se nachází v Újezdečku v Česká republice. Nabízíme individuální řešení v oblasti plastů a obalů. S využitím moderního vybavení vyrábíme vyfukované fólie, mono nebo koex ( až 3- vrstvou LDPE fólii ) a širokou škálu plastových sáčků různých velikostí a barev. Materiály používané při výrobě zahrnují LDPE, HDPE a MDPE. Vyrábíme s materiálů již minimálně jednou zpracovaných ( regranulát ) a materiálů tzv. Primárních ( čistý, ještě nezpracovaný materiál, který splňuje požadavky pro styk s potravinami.

Jednou z aktuálních našich priorit je zavedení kompostovatelných bio materiálů. V současnosti vyrábíme BIO sáčky a tašky.

Výrobky z plastů jsou vhodné pro použití v potravinářském průmyslu, stavebnictví, maloobchod atd.

Naše technologie

 

V naší výrobě používáme pouze nové a moderní zařízení, abychom dosáhli nejlepší kvality a nabídli Vám ty nejlepší produkty. V současné době spolupracujeme s takovými předními výrobci strojů, jako jsou například Roll-o-Matic, Kung Hsing, Gur-is, Atac a Dalaker. Vlastníme také granulační linku, kde zpracováváme odpad z vlastní výroby do formy granulí a znovu využijeme na výrobu fólie. Naše výroba je tedy bezodpadová a šetrná k životnímu prosředí.

Proč zvolit Polypak?

  • Dlouholeté zkušenosti s výrobou plastů od roku 2002
  • Flexibilní a individuální přístup ke každému zákazníkovi
  • Upřednostnění rychlého doručení a nejlepšího poměru ceny a kvality
  • Vše zboží prodávané přímo z naší továrny

V naší společnosti nemáme stanovený ceník, protože pracujeme s jednotlivými objednávkami, nabízející přesně to, co naši zákazníci hledají. Kontaktujte nás pro další informace a naši zaměstnanci vám rádi pomohou.

© Copyright 2015-2021 polypak.eu / all photos and articles are property of polypak.eu

PolyPak s.r.o.
Osada Dukla 253, Hala č. 3
41501 Újezdeček u Teplic
Czech Republic

IČ: 04030630
DIČ: CZ04030630

Tel: +420 417 580 000

sales@polypak.cz
www.polypak.eu