Bio Fólie, pytle a sáčky


Naše planeta trpí znečištěním plastů a tato otázka se stává velkou ekologickou krizí. Většina plastových obalů může a musí být nahrazena biologicky rozložitelnými alternativami. Naším hlavním cílem je zvýšit procento produkce biologicky rozložitelných plastů až o 100% v rámci naší produkce. Jsme připraveni Vám nabídnout vysoce kvalitní produkty. Společně se vydáváme správným směrem.     

Ve společnosti Polypak používáme inovativní materiál, který je plně kompostovatelný a biologicky rozložitelný. Nabízíme pytle na odpad, sáčky a fólie šetrné k životnímu prostředí. Materiál je vyroben z cukrové třtiny s příměsí uhličitanu vápenatého, je cerifikován podle evropských norem a snadno se rozkládá v kompostu a přírodě.

Max. width in mm

Max. length in mm

Max. thickness in microns

Výhody

N

Pevný a silný materiál i v nižší tloušťce

N

Žádný zápach ve srovnání s alternativami na bázi kukuřice

N

Lepší odolnost, možnost opakovaného použití – v porovnání s papírem

N

Multifunkční (od přepravy zboží po likvidaci kompostovatelného odpadu)

Životní prostředí

N

Vysoký obsah obnovitelných nefosilních složek

N

Minimalizování emisí skleníkových plynů

N

Minimalizuje znečištění odpadů díky biologické rozložitelnosti materiálu

N

Menší spotřeba energie

Co nabízíme

V současné době nabízíme Bio fólie – “FLOW PACK” fólie pro balení potravin a Bio pytle (volně ložené nebo rolované) o šířce do 1000 mm a tloušťce od 20 mikronů. Pro více informací o našich výrobních možnostech a informacích ohledně Bio materiálu nás prosím kontaktujte.

BIO Folie

Tato folie se obvykle používá pro balení různých druhů zboží k překrývání a pro výrobu spotřebních, skupinových a přepravních obalů.

BIO Pytle

Nabízíme široký sortiment BIO pytlů v různých velikostech a barvách. Pytle rolované nebo volně ložené. Materiál je 100% kompostovatelný a rozložitelný.

BIO Tašky

Nabízíme široký sortiment BIO tašek. Tašky – košilky pouze volně ložené nebo v bloku. Materiál je 100% kompostovatelný a rozložitelný.

© Copyright 2015-2021 polypak.eu / all photos and articles are property of polypak.eu

PolyPak s.r.o.
Osada Dukla 253, Hala č. 3
41501 Újezdeček u Teplic
Czech Republic

IČ: 04030630
DIČ: CZ04030630

Tel: +420 417 580 000

sales@polypak.cz
www.polypak.eu